Dovolená na míru

Poznávací zájezd na Grand Canyon
Grand Canyon
Zájezd s návštěvou Grand Canyonu

Dovolená na míru je hlavní specializací naší cestovní kanceláře. Tomuto okruhu se věnujeme, abychom uspokojili i tu náročnější část cestovatelů. Dovolená na míru je sice dražší než běžné katalogové zájezdy, ale více si své zasloužené volno užijete. Nenechte se tedy již dále omezovat a procestujte svůj sen.

Co to je dovolená na míru

Dovolená ThajskoTo je taková dovolená, kterou si necháte sestavit podle svých představ. Nefunguje způsobem, že nahlédnete do katalogu, a začnete si vybírat zájezdy. Každá dovolená na míru je svým způsobem originální a přizpůsobuje se vašim představám. Jak taková dovolená může vypadat, si můžete prohlédnout na našem specializovaném webu Dovolená na míru.

Jak to funguje

Když si u nás objednáte dovolenou na míru, nejdříve vás požádáme o vaše představy. Velikou roli hraje kam byste chtěli jet, co tam budete chtít dělat, úroveň hotelu a kolik finančních prostředků máte k dispozici. Po uvedení zpřesňujících informací začneme ihned se zpracováním. Zjistíme různé možnosti a navrhneme vám základní variantu. Nad tou se budeme bavit dál a upravovat jí podle potřeb. Můžete si nadiktovat cokoliv a nechat si vše přizpůsobit. Musíte ale počítat, že měsíční dovolenou v USA pro čtyřčlenou rodinu za 10 000Kč, nejsme schopni udělat.

Je to vhodné i pro mě?

Nebaví vás běžné katalogové zájezdy a očekáváte trochu víc? Již vás nebaví cestovat s početnou skupinou a stále poslouchat jejich problémy a starosti? Pak byste měli přemýšlet o dovolené na míru a všem těmto cestovatelským nočním můrám se vyhnete.

Proč si nechat vytvořit dovolenou na míru?

Kromě toho, že se vyhnete již zmiňovanému davu spolucestovatelů, si můžete nechat navrhnout nevšední zážitky. Také by vám nemusely vyhovovat termíny běžných katalogových zájezdů. My pro vás můžeme uspořádat vlastní zájezd bez omezení termínů. Také jsme schopni upravit program, když si ho na místě rozmyslíte a chtěli byste například zůstat více dní na jednom místě.

Dovolená na míru