Cestovní servis

Cestovní pojištění
Cestovní pojištění
Cestovní pojištění

Jako cestovní kancelář nabízíme komplexní cestovní servis pro firmy i jednotlivce. Naším hlavním cílem je nejen dobře poradit a zajistit všechny požadavky, ale také vyhledat nejvýhodnější řešení. Tím chceme ušetřit váš čas a peníze. Kompletní cestovní servis si můžete prohlédnout na našich webových stránkách.

Dovolená

Každý si někdy potřebuje odpočinout a nejlépe si odpočinete na svém oblíbeném místě. Orientujeme se na všechny typy cestovatelů. V naší nabídce naleznete od cestování v České  republice až po vzdálená místa.

Dovolená ThajskoDovolená u moře

Dovolená u moře patří mezi jedny z nejvyhledávanějších zájezdů. Můžete si vybrat z různých destinací, které jsou vhodné v různých ročních obdobích. Nejběžněji jezdí naši klienti k moři, kde si odpočinou od práce a užijí si krásné pláže.

Poznávací zájezdy

Aktivní cestovatelé nejvíce vyhledávají poznávání nových oblastí a kultur. Poznávat lze různé kouty světa. Naše cestovní kancelář doporučuje poznávání doplnit nějakými nevšedními zážitky. Na takové cestování se zabýváme naším produktem Dovolená na míru.

Zimní dovolená

Milovníkům zimních sportů zajišťujeme cesty do hornatějších oblastí, kde si užijí sníh. Odpůrci zimy se raději jezdí ohřát do exotických zemí. Již jste někdy vyzkoušeli heliskiing nebo potápění se žraloky? Jestli ne, pak byste měli příští sezónu cestovat s námi.

Dovolená na míru

DubajDovolená na míru je náš produkt a zároveň hlavní specializací. Sestavování dovolených na přání klientů se věnujeme již řadu let a díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni jim nabídnout nevšední zážitky. Zajímá vás více informací o dovolené na míru? Přečtěte si je v našem článku Dovolená na míru, nebo nás kontaktujte a my vám zodpovíme všechny dotazy.

Transfery

Cestování také představuje řadu různých přesunů. Když přiletíte na letiště, potřebujete se dostat do hotelu. Když si objednáte výlet, někdy si potřebujete zařídit vlastní přesun. Věnujeme se také zařizování různých transferů pro naše klienty.

Doprava

Aby jste si mohli užít dovolenou, potřebujete také zajistit nějakou dopravu. Máme přehled o nově založených spojích a také výhodách různých přepravců. Sledujeme aktuální nabídky a jsme schopni vždy poradit nejlepší typ dopravy.

Letenky

Je nepřeberné množství leteckých společností a ještě větší množství letů po celém světě. Ovšem ne na všechny místa se můžete vydat přímo z Prahy a pokud nemáte přehled, utratíte za letenky více než musíte. Nechte si od nás poradit a naplánovat celou cestu.

Autobus, loď nebo vlak?

Zajištění dopravy

Ne všude se vyplatí letět a přeci jenom cesta letadlem je jedna z nejdražších. Na krátké vzdálenosti byste mohli ocenit například autobusovou dopravu. Také se stále optimalizují železniční tratě, které začínají být výhodné, pohodlné a rychlé i na delší vzdálenosti. Pokud cestujete vlastním autem, může se stát, že bude potřebovat převést trajektem přes vodu. I v těchto službách se orientujeme a rádi je pro vás zařídíme.

Parkování na letišti

Parkování přímo na letišti nebývá nejlevnější záležitostí. V poslední době se ale ozvali soukromníci a své pozemky využily pro parkování vašich vozidel. Jejich parkoviště jsou střežená a i když nejsou přímo na letišti, osobně vás dovezou ke terminálu a zpět do auta. My máme nasmlouvané výhody pro naše klienty a ještě lepší ceny.

Cestovní pojištění

Pro cestování v zahraničí je veliké riziko nezajistit si cestovní pojištění. Díky investování několik stovek korun do pojištění, můžete ušetřit veliké peníze. Nejen pokud někomu způsobíte škodu, ale také pokud pro vás bude povolána například horská služba.